Nabízím Vám: 

Relaxační masáž těla a obličeje - klasická uvolňující masáž s použitím oleje, kdy se soustředím hlavně na celkovou relaxaci a zklidnění klienta od stresu.

Reflexní terapie - tlakové a masážní ošetření reflexních bodů na chodidlech, nártech a kotnících ( případně na rukách). Uvolňujeme energetické bloky, které se objevují v zónách chodidel a dlaní v souvislosti s postiženou částí organismu. Dále uvolňujeme oběhový a lymfatický systém a tím napomáháme organismu k samoléčbě. Velmi efektní také při stresu, napětí, únavě a jako prevence onemocnění. Při delší variantě ještě provádíme akupresurní ošetření zad a šíje po energetických drahách.

Indická masáž hlavy - antistresová a uvolňující masáž vlasové části hlavy, obličeje, krku, šíje a části horních končetin. Provádí se většinou vsedě, ale je možné i vleže na lehátku.

Breussova masáž - přímá masáž páteře a zádového svalstva v oblasti páteře. Je vhodná po aplikaci Dornovy metody, ale i samostatně. Je velice zklidňující a má blahodárný účinek na psychiku. Aplikace s využitím třezalkového oleje regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky.

Masáž obličeje - doporučuji jako doplněk k masáži jiné části těla.

Trigger points ( spoušťové body) - jsou to zatuhlé uzlíky ve svalech, citlivé na dotek, kdy bolest často vystřeluje i do vzdálených míst na těle a může velmi znepříjemnit život. Jedná se o tlakové ošetření těchto bodů

Baňková masáž - kombinace diagnostiky, masáže a aplikace baněk na problematická místa. Využívám silikonové, vakuové a skleněné baňky. Cílem je uvolnění svalstva, fascií, kůže a zlepšení funkce oběhového systému či pročištění krve.

Kinesiotaping - umožňuje podporu a stabilitu kloubům, vazům a svalům pomoci elastické samolepící pásky. Působí pozitivně na krevní oběh a lymfatický systém. Vhodné po terapii, kdy dojde k prodloužení účinku

Dornova metoda - její pomocí vracíme klouby a obratle jemnou technikou do jejich původních správných poloh. Ošetřují se dolní končetiny, kdy rovnáme jejich rozdílnou délku. Dále rovnáme vyosení a vybočení pánve, vbočený palec na dolní končetině, obratle a stejným způsobem je možné ošetřit všechny klouby v těle.

Havajská masáž 
je tradiční masážní technikou, která se začala užívat na Havajských ostrovech a je odvozena od léčebné polynéské metody obnovení rovnováhy těla a mysli. Základem masáže jsou rytmické pohyby využívající nejen prsty a dlaně, ale i předloktí a lokty.

Technika "Lomi lomi" znamená v překladu "laskavé ruce".

Tělo je prováděno do hlubšího stavu relaxace, při které dochází k propojení psychické, fyzické a emoční úrovně.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky