Nabízím Vám: 

Relaxační masáž těla a obličeje - klasická uvolňující masáž s použitím oleje, kdy se soustředím hlavně na celkovou relaxaci a zklidnění klienta od stresu.

Reflexní terapie - tlakové a masážní ošetření reflexních bodů na chodidlech, nártech a kotnících ( případně na rukách). Uvolňujeme energetické bloky, které se objevují v zónách chodidel a dlaní v souvislosti s postiženou částí organismu. Dále uvolňujeme oběhový a lymfatický systém a tím napomáháme organismu k samoléčbě. Velmi efektní také při stresu, napětí, únavě a jako prevence onemocnění. Při delší variantě ještě provádíme akupresurní ošetření zad a šíje po energetických drahách.

Indická masáž hlavy - antistresová a uvolňující masáž vlasové části hlavy, obličeje, krku, šíje a části horních končetin. Provádí se většinou vsedě, ale je možné i vleže na lehátku.

Breussova masáž - přímá masáž páteře a zádového svalstva v oblasti páteře. Je vhodná po aplikaci Dornovy metody, ale i samostatně. Je velice zklidňující a má blahodárný účinek na psychiku. Aplikace s využitím třezalkového oleje regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky.

Masáž obličeje - doporučuji jako doplněk k masáži jiné části těla.

Trigger points ( spoušťové body) - jsou to zatuhlé uzlíky ve svalech, citlivé na dotek, kdy bolest často vystřeluje i do vzdálených míst na těle a může velmi znepříjemnit život. Jedná se o tlakové ošetření těchto bodů

Baňková masáž - kombinace diagnostiky, masáže a aplikace baněk na problematická místa. Využívám silikonové, vakuové a skleněné baňky. Cílem je uvolnění svalstva, fascií, kůže a zlepšení funkce oběhového systému či pročištění krve.

Kinesiotaping - umožňuje podporu a stabilitu kloubům, vazům a svalům pomoci elastické samolepící pásky. Působí pozitivně na krevní oběh a lymfatický systém. Vhodné po terapii, kdy dojde k prodloužení účinku

 Dornova metoda - její pomocí vracíme klouby a obratle jemnou technikou do jejich původních správných poloh. Ošetřují se dolní končetiny, kdy rovnáme jejich rozdílnou délku. Dále rovnáme vyosení a vybočení pánve, vbočený palec na dolní končetině, obratle a stejným způsobem je možné ošetřit všechny klouby v těle.

Jednotlivé masáže lze kombinovat dle Vašeho přání, potřeb či mého doporučení. Zde je jen stručný popis pro představu. 


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky